O nas

Kilka słów o firmie

Pasja

Od tego wszystko się zaczęło. początkowo zajmowaliśmy się szeroko pojętą reklamą wizualną: projektowaniem graficznym, auto reklamą, oklejaniem samochodów, witryn okiennych oraz różnego typu nośników reklamowych. Nasze zainteresowanie do motoryzacji nie pozwoliło nam jednak na tym poprzestać. Z czasem nasza oferta poszerzyła się i aktualnie oferujemy również kompleksową pielęgnację, stylizację samochodów: od czyszczenia wnętrza, prania tapicerki, renowacji skór, korekty lakieru poprzez zabezpieczenie powłokami ceramicznymi, woskami, bezbarwną folią PPF do całkowitej zmiany koloru. Jesteśmy grupą auto-entuzjastów, którzy w pełni poświęcają się zadaniom, jakie zostają przed nami postawione.

NAMA - Zaangażowanie

ZAANGAŻOWANIE

W każde zadanie wkładamy 100% swoich możliwości. Nasza pomysłowość nie raz zaskoczyła klienta, co motywowało nas do jeszcze większej pracy. Każde auto, które do nas trafia, traktowane jest bardzo indywidualnie i z najwyższą starannością. Korzystamy z preparatów i materiałów od najlepszych producentów, by zapewnić naszym klientom 100% satysfakcję z naszych usług.

Dbałość o szczegóły

To cecha, która wyróżnia nas spośród innych firm. Tak jak i przy oklejaniu auta reklamą, folią ochronną czy przy całkowitej zmianie koloru foliami wylewnymi, każdy, nawet najdrobniejszy szczegół jest dla nas ważny. Dbałość o każdy detal i precyzja w wykonaniu składają się na zadowolenie naszych klientów. Każdy samochód traktujemy jak indywidualne dzieło, które będzie cieszyć oczy swojego właściciela. Cieszą nas opinie naszych zadowolonych klientów, którzy cenią nas za pełen profesjonalizm, dokładną pracę i w pełni zadowalające efekty końcowe, które niejednokrotnie przechodzą ich najśmielsze oczekiwania. Kompleksowy auto detailing jest procesem czasochłonnym. Składa się na niego wiele czynników, skomplikowanych etapów i drobiazgowych czynności. Aby przywrócić karoserii i wnętrzu auta idealny wygląd, poświęcamy mu od 6 godzin do nawet 7-8 dni. Zależy to od stopnia złożoności usługi oraz stanu auta przed detailingiem. Zmiana koloru auta jest długotrwałym i bardzo szczegółowym procesem. Wymaga staranności i cierpliwości by każdy, nawet najmniejszy detal, okleić z największą dokładnością. Taki zabieg może zajmować nawet do 8 dni.

NAMA - Doświadczenie

Doświadczenie

W branży jesteśmy od 2008 roku. W tym czasie przez nasze ręce przeszły auta, pojazdy wszelkiego rodzaju – od osobowych, dostawczych i sportowych po terenowe czy auta klasy premium. Bardzo duży nacisk kładziemy na nasze kwalifikacje. Systematycznie uczestniczymy w kursach branżowych, szkoleniach, warsztatach czy spotkaniach partnerskich. Jesteśmy certyfikowanym aplikatorem folii Avery Dennison, 3M Endorsed Vehicle Graphics Installer oraz certyfikowanymi detailerami Rupes Big Foot. Zapoznajemy się z najnowszymi trendami i technologiami, by nasze usługi były na jak najwyższym poziomie. Dzięki temu oferowane przez nas usługi i zabiegi kosmetyczne są niezwykle efektowne, a co najważniejsze – bardzo trwałe i bezpieczne. Jeśli więc zdarza Ci się spojrzeć na swoje auto i pomyśleć, że czegoś mu brakuje lub można coś w nim zmienić, poprawić, podrasować – to masz już pewność, że dobrze trafiłeś. 

To najwyższa pora na wizytę w NAMA Detailing & Wrapping! Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Scroll to Top