Powłoki ochronne na lakier

Wosk Soft99 Fusso Coat

Wosk tworzący trwałą hydrofobizującą powłokę ochronną. Dzięki specjalnym polimerom fluorowym powłoka utrudnia gromadzenie się brudu i pomaga odprowadzać wodę. Lakier staje się bardziej odporny na działanie gazów i kwaśnych deszczy. Preparat blokuje także powodujące odbarwienia promienie ultrafioletowe. Powłoka pomaga nie tylko utrzymać karoserię w czystości na dłużej, jak również skraca czas jej mycia. Wosk o konsystencji stałej pozwala na uzyskanie wysokiego połysku.

Cena: 200 zł (hatchback)
            250 zł (sedan kombi)
            300 zł (limuzyna, SUV, Van)

Wosk Collinite 915 Marque d'Elegance Carnauba

Ochrona w najbardziej niesprzyjających warunkach, w deszczu lub słońcu, na trasie i w mieście. Collinite Marque d’Elegance tworzy oślepiający, trwały blask będący efektem formuły wosku o największej dotychczas koncentracji czystych wosków Carnauba. Co oznacza, że nie posiada cząsteczek ściernych i jest zupełnie bezpieczny dla lakieru bezbarwnego. 

Cena: 250 zł (hatchback)
            300 zł (sedan kombi)
            350 zł (limuzyna, SUV, Van)

Wosk Collinite 476 Super Double Coat Auto Wax

Collinite 476s jest jednym z najbardziej trwałych wosków. Bardzo popularny w USA i Kanadzie gdzie stawia czoło ostrym zimom. Odporny na sól i detergenty. Idealny na każdą porę roku.  Najczęściej wybierany przez klientów ze względu na ochronę, głębię i blask lakieru. Collinite 476 bazuje na wosku Carnauba pozyskiwanym z liści palmy Copernicia cerifera, rosnącej w Brazylii. Zupełny brak cząsteczek ściernych oznacza, że aplikacja wosku jest zupełnie bezpieczne dla lakieru bezbarwnego.

Cena: 300 zł (hatchback)
            350 zł (sedan kombi)
            400 zł (limuzyna, SUV, Van)

Scroll to Top