Powłoki ochronne na felgi

CleanCar RIM

Powłoka której formuła została opracowana do ochrony felg w Twoim aucie.
Chroni felgi nie tylko przed zabrudzeniami drogowymi ale również przed szkodliwym pyłem generownym przez klocki hamulcowe.
Powłoka została opracowana w taki sposób aby wytrzymywała bardzo wysokie temperatury oraz utlenianie metali.
Dlatego może być z powodzeniem stosowana na takie elementów jak koncówki wydechów i elementy chromowane w autach sportowych pracujących pod bardzo wysokim obciążeniem.
Chroni felgi przed niekorzystnym działaniem soli drogowej. Dodatkowo zwiększa połysk na aplikowanej powierzchni przez co znacznie poprawia walory wizualne felg.

Bieżąca pielęgnacja felg po aplikacji jest dużo łatwiejsza ponieważ brud nie przylega do powierzchni koła i znacząco poprawia się łatwość domywania.

Cena: 450 zł

CleanCar OVERCOAT

Produkt konserwujący powłoki ochronne przeznaczone do lakieru. Zapewnia ochronę przed zabrudzeniami i promieniowanie UV.
Doskonale odpycha wodę i zapobiega powstawaniu zacieków. Regularne stosowanie poprawia śliskość i hydrofobowość oraz zdolność powłoki do samooczyszczania się.
Idealnie przyciemnia lakier i nadaje głębokiego połysku. Stosuje się do serwisowania zaaplikowanej powłoki według interwałów ustalonych przez instalatora lub bezpośrednio na powierzchnie lakierowane.

Stosuje się do serwisowania zaaplikowanej powłoki według interwałów ustalonych przez instalatora oraz bezpośrednio na elementy lakierowane.
Zabezpiecza powłokę, lakier do 6 miesięcy.

Cena:  300 zł

Scroll to Top