Powłoki ochronne
  

CleanCar RIM
Powłoka której formuła została opracowana do ochrony felg w Twoim aucie.
Chroni felgi nie tylko przed zabrudzeniami drogowymi ale również przed szkodliwym pyłem generownym przez klocki hamulcowe.
Powłoka została opracowana w taki sposób aby wytrzymywała bardzo wysokie temperatury oraz utlenianie metali.
Dlatego może być z powodzeniem stosowana na takie elementów jak koncówki wydechów i elementy chromowane w autach sportowych pracujących pod bardzo wysokim obciążeniem.
Chroni felgi przed niekorzystnym działaniem soli drogowej. Dodatkowo zwiększa połysk na aplikowanej powierzchni przez co znacznie poprawia walory wizualne felg.

Bieżąca pielęgnacja felg po aplikacji jest dużo łatwiejsza ponieważ brud nie przylega do powierzchni koła i znacząco poprawia się łatwość domywania.

Cena: 350 zł


CleanCar OVERCOAT
Produkt konserwujący powłoki ochronne przeznaczone do lakieru. Zapewnia ochronę przed zabrudzeniami i promieniowanie UV.
Doskonale odpycha wodę i zapobiega powstawaniu zacieków. Regularne stosowanie poprawia śliskość i hydrofobowość oraz zdolność powłoki do samooczyszczania się.
Idealnie przyciemnia lakier i nadaje głębokiego połysku. Stosuje się do serwisowania zaaplikowanej powłoki według interwałów ustalonych przez instalatora lub bezpośrednio na powierzchnie lakierowane.

Stosuje się do serwisowania zaaplikowanej powłoki według interwałów ustalonych przez instalatora oraz bezpośrednio na elementy lakierowane.
Zabezpiecza powłokę, lakier do 6 miesięcy.

Cena:  100 zł


Powłoki CleanCar zostały opracowane w taki sposób aby maksymalnie zabezpieczyć powierzchnie po aplikacji. W przypadku powłok permanentnych bardzo ważne jest prawidłowe przygotowanie powierzchni według najwyższych standardów. Zalecamy przeprowadzenie dekontaminacji lakieru. Usunięcia smoły i osadów drogowych za pomocą preparatów tar and glue remover. Usunięcia opiłków metali za pomocą preparatów do deironizacji, ewentualne usunięcie pozostałych osadów za pomocą glinki i lubrykantu o odpowiedniej twardości w stosunku do danego typu lakieru, polerowanie i przede wszystkim dokładne odtłuszczenie za pomocą preparatu do inspekcji lakieru lub dedykowanych zmywaczy do powłok każdej powierzchni na którą ma być aplikowana powłoka.

  
NAMA • Detailing & Wrapping
ul. Pokrzywnickiego 11
89-400 Sępólno Krajeńske
tel. +48 888 995 666
Dołącz do nas i bądź na bieżąco